Nabízené služby

Nabízíme vám veškeré stavební práce s kompletním servisem na klíč. Potřebujete poradit s vaším projektem? Máte specifické požadavky? Obraťte se na nás. Rádi s vámi vše probereme.

Rekonstrukce na klíč

Postaráme se o kompletní řešení od první představy, přes vypracování projektu, hrubé a dokončovací stavební práce až po závěrečný úklid.

Více o rekonstrukcích »

Dotace na zateplení

Chcete získat dotaci pro váš projekt a výrazně ušetřit? Chcete ušetřit na provozních nákladech vaší nemovitosti? Pak je program Zelená úsporám právě pro vás.

Více o dotacích »

Zateplení domů

Trápí vás rostoucí náklady na provoz domu? Chcete výrazně uspořit? Provádíme kompletní zateplení budov na klíč.

Více o zateplení »

Fasády

Nabízíme vám odborné rekonstrukce a zateplování historických i moderních fasád.

Více o fasádách »

Opravy a izolace střech

Provádíme zateplování a opravy šikmých i plochých střech, střešní nástavby na panelových domech, sanace…

Více o střechách »

Balkóny a lodžie

Nabízíme vám kompletní rekonstrukce balkónů a lodžií: zateplení, opravy zábradlí, zasklívání

Více o balkónech »

Sanace

Vysušování – sanace a izolace vlhkého zdiva, sanace betonu a železobetonových konstrukcí, injektáže, sanační omítky…

Více o sanacích »

Novostavby na klíč

Chcete moderní a kvalitní budovu? Stavíme rodinné domy na klíč, nízkoenergetické budovy, komerční budovy i průmyslové objekty.

Více o novostavbách »

Rekonstrukce interiérů

Provádíme komplexní přestavby interiérů. Rekonstrukce bytových jader, kuchyní, koupelen, ale i komerčních prostor, rekonstrukce kanceláří apod.

Více o interiérech »

Panelové domy

Nabízíme vám kompletní regenerace panelových domů. Zateplení, opravy střech, fasád a interiérových omítek, opravy balkónů a lodžií, výměna oken…

Více o panelácích »

Půdní vestavby

Nabízíme vám komplexní realizaci půdních vestaveb. Rekonstrukce půd, opravy střech, montáž sádrokartonu, kazetových podhledů, střešních oken…

Více o půdních vestavbách »

Rekonstrukce restaurací

Nabízíme vám kompletní servis pro vaši restauraci. Stavební povolení, stavební dozor, veškeré stavební práce, dovoz a instalace interiérového zařízení atd.

Více o restauracích »

Rekonstrukce památek

Zajišťujeme komplexní rekonstrukce historických památek a památkově chráněných budov a interiérů, restaurátorské práce, odborné expertízy.

Více o památkách »

Kamenné stavby a mosty

Nabízíme rekonstrukce a realizace veškerých kamenných staveb a opravy mostů. Stavby a opravy opěrných zdí, teras, schodů, plotů, chodníků….

Více o mostech »

Cenová poptávka: vyžádejte si nabídku zdarmaReference: prohlédněte si naši práci
 • Nabízené služby

 • Rekonstrukce na klíč
 • Dotace na zateplení — Zelená úsporám
 • Zateplení domů
 • Fasády
 • Opravy a izolace střech
 • Balkóny a lodžie
 • Sanace betonu a vlhkého zdiva
 • Novostavby na klíč
 • Rekonstrukce bytů a interiérů
 • Panelové domy
 • Půdní vestavby
 • Rekonstrukce restaurací
 • Rekonstrukce památek
 • Kamenné stavby a mosty
  • Řekli o nás naši zákazníci

   Se společností Dvořák RK plus, s.r.o. spolupracujeme již od r. 2000. První větší zakázkou byla oprava střechy na historické budově v Husitské ul.22 na Praze 3. V té době vystupoval dodavatel pod jménem Jan Dvořák – stavební společnost. Postupně následovaly další práce menšího i většího rozsahu při opravách budov a při rekonstrukcích kancelářských prostor v budovách ve vlastnictví společnosti SUDOP GROUP a.s. Zde jsou a byly prováděny stavební práce různého charakteru, montáže sádrokartonových příček, rekonstrukce rozvodů elektroinstalací, datových sítí, malířské a lakýrnické práce, obkladačské práce, instalatérské práce a pokládky podlahových krytin. V dobré kvalitě provedla společnost Dvořák RK plus, s.r.o opravu omítky fasády na objektu v Husitské ul. 22, včetně výměny okapových svodů a žlabů. Se společností Dvořák RK plus máme velmi dobré zkušenosti. Nejenže práce provádí ve velmi dobré kvalitě a v dohodnutých termínech, ale ochotně vychází vstříc i k mimořádným požadavkům na provádění prací v mimopracovní době, v nočních hodinách, o sobotách a nedělích, aby nedocházelo k rušení uživatelů budov při jejich pracovní činnosti. Již několikráte nám vypomohla společnost Dvořák RK plus i v mimořádných situacích, za což jim platí naše poděkování. S kvalitou odvedené práce jsme velmi spokojeni, a doposud jsme nemuseli uplatnit žádnou reklamaci, či sankci za nedodržení termínu. Pro své vstřícné a korektní jednání, flexibilitu, zodpovědný přístup a kvalitu odvedených prací, zůstává tato společnost pro nás i nadále vyhledávaným partnerem.

   Miloslav Vydřihost - ved. odd. správy majetku a údržby
   SUDOP GROUP a.s.
   Všechny naše požadavky byly splněny. Ani s odstupem času jsme nenašli nic, co by šlo udělat lépe. Stavební firmu Dvořák RK plus, s.r.o. můžeme doporučit jako kompetentního partnera.

   Luboš Bakla - předseda družstva
   Bytové družstvo Proutěná 400-408